خانه > از اقتصاد آنلاین > چرا کولایی از شهرداری تهران انصراف داد؟

چرا کولایی از شهرداری تهران انصراف داد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین الهه کولایی در نشست خبری با عنوان  «چرا حضور؟ چرا انصراف؟»ضمن اشاره به اینکه برای اصلاح و تغییر در نظام مدیریت شهری به عرصه رقابت وارد شدم.گفت: تمام توان خود را به کار گرفتم که با مدیران موفق و با شهرداری‌هایی که می‌شناختم ارتباط مستمری ایجاد کنم.

او ادامه داد: مسئله زنان، جوانان، کودکان و افراد کم‌توان که در ساخت و ساز‌ها نیازهای آن‌ها نادیده گرفته شده، دغدغه من در حوزه شهری بود. کولایی با بیان اینکه فرصتی برای اصلاح‌طلبان به وجود‌آمده که ناشی از اعتماد مردم به آن‌ها است، تاکید کرد:  از همین رو باید خواسته و نیازهای مردم را در نظر بگیرند.باید تمام تلاش اصلاح‌طلبان صرف پاسخ دادن به مردم و ایجاد رقابت کامل برای انتخاب فردی مناسب باشد،بنابراین در آخرین لحظات انصراف خود را اعلام کردم.انصرافم سیاسى نبود.

وی اضافه کرد: یکبار غفلت از تداوم اصلاحات را دیدیم و نتیجه آن هشت سال مصیبت برای مردم  بود. اصلاح طلبان باید پاسخگویی به نظرات مردم را داشته باشند و ضمن برنامه‌سازی‌های مناسب و شفاف‌سازی و ایجاد اعتماد بین مردم، مدیران پاک‌دست و امین را برگزینند.

به گفته نامزد شهرداری تهران ایده شهر هوشمند و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در شهرداری راهکار خوبی است که البته در یک فرایند زمانی یک شبه ایجاد نخواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *